|
|
|
Název
|
PK 1 - Počítačový šikula |
|
Popis
|
Cíl kurzu Počítačový šikula odkryje vašim dětem nové možnosti vzdělání a zábavy, především díky našemu modernímu vybavení a nepřetržitému přístupu k internetu. Děti se seznámí se základním ovládáním počítače, internetem, skenerem, digitálním fotoaparátem a s řadou užitečných programů. Hlavním cílem počítačového kroužku bude vytvoření vlastní prezentace na volné téma v programu MS PowerPoint, kterou děti předvedou na závěrečném setkání před kamarády a rodiči. Probíranou látku a řadu zajímavostí lektoři přizpůsobí znalostem účastníků daného termínu. Obsah kurzu Jak vypadá PC zevnitř? Praktická ukázka. Rozebraný hard disk, disketa apod. Základy práce s počítačem, MS Windows 98, komunikace mezi počítači. Malování, Word (vytvoření pozvánky), WordArt (efektní hraní s písmem), Cliparty (obrázky). Práce se skenerem a digitálním fotoaparátem. Základy práce s počítačovou grafikou. Internet - zajímavé www stránky, hledání informací. Elektronická pošta - založení vlastní emailové schránky, posílání a příjem emailů. Vytvoření vlastní prezentace v programu MS PowerPoint. Soutěže o ceny.
Délka kurzu: 45 vyučovacích hodin ve 15 dnech
Pomůcky pro účastníka CD. Poznámkový blok.
|
FORMÁTOVAT PRO TISK
Vyberte si z TOP nabídek práce na JobCity. Vybírejte si z nejlepších nabídek na trhu a posuňte Vaši kariéru opět o krok dál!
Jste-li dodavatel v oblasti firemního či veřejného vzdělávání a chcete zveřejnit vaši nabídku na EduCity, registrujte se prosím zde.
|
|