|
|
|
Název
|
OMLP 5178 - Implementing and Maintaining Audio/Visual Conferencing and Web Conferencing Using Microsoft Office Communications Server 2007 |
ŽÁDÁM O VÍCE INFORMACÍ O KURZU
|
Termín zahájení
|
9.6.2009
|
|
Doba trvání
|
2 až 5 dní
|
|
Od – do
|
9.6.2009 - 10.6.2009 vždy od 9:00 do 16:00
|
|
Region
|
Praha
|
|
Místo konání
|
DIGI TRADE, Olšanská 1a, Praha 3, 130 80 |
|
Vedeno v jazyce
|
česky |
|
Typ akce
|
kurz
|
|
Cena
|
5 100 Kč (+ studijní materiály 3 000 Kč)
|
|
Kód akce
|
18714
|
|
Popis
|
Cílová skupina: Administrátory
Program kurzu: Požadavky pro On-Premise konference Implementace řešení On-Premise conference pomocí Using Office Communications Server 2007 Standard Edition¨ Implementace řešení On-Premise conference pomocí Using Office Communications Server 2007 Enterprise Edition Nasazení a konfigurace klientů Práce s On-Premise Web a Audio/Video konference
Bližší popis na stránkách dodavatele
|
FORMÁTOVAT PRO TISK
Zaujal Vás obsah výše uvedeného kurzu? Máme pro Vás také připraveny top pracovní pozice z JobCity od předních firem v tomto oboru.
Jste-li dodavatel v oblasti firemního či veřejného vzdělávání a chcete zveřejnit vaši nabídku na EduCity, registrujte se prosím zde.
|
|