Logo EduCity
Největší on-line nabídka vzdělávaní
Meetings.cz - konferenční prostory
Vyhledat na EduCity
Zvolte region
kapacita
Najdi
Najdi
 
 

PORADENSTVÍ
nabídka konzultací a poradenství
PORADENSKÉ FIRMY
KURZY NA MÍRU
na základě potřeb Vaší firmy
vhodné prostory pro firemní akce

 Termín konání:

 Počet účastníků:
 Požadovaná lokalita:

Jméno:   
Heslo:   
  

detail
KURZU

Název

Novely norem ISO 9001 a ISO 9004




 OBJEDNEJTE SI KURZ A SOUTĚŽTE





 ŽÁDÁM O VÍCE INFORMACÍ O KURZU


Termín zahájení 25.3.2009
Od – do 25.03.2009 - 25.03.2009
Region Pardubický kraj
Místo konání Hotel Labe, Masarykovo nám. 2633, 530 02 Pardubice
Vedeno v jazyce česky
Typ akce kurz
Cena 1.964,- Kč (včetně 19% DPH)
Kód akce 189

Popis Velmi diskutovaným tématem ve společnostech a organizacích certifikovaných i k certifikaci se teprve připravujících jsou novely norem ISO 9001 a ISO 9004. Často při tom dochází k přeceňování významu formálních změn, které novely přinášejí, a to zpravidla na úkor využití akcelerujícího potenciálu změn obsahu těchto norem pro dosažení vyššího stupně úspěšnosti organizace, která si tuto skutečnost dostatečně uvědomí.

Záměr:
Seznámit s hlavními změnami v novelizované podobě norem ISO 9001 a ISO 9004 a dát tyto změny do kontextu s možnostmi dalšího rozvoje zavedeného systému managementu jakosti, resp. integrovaného systému řízení organizace. Současně podat informaci o nejnovějších zkušenostech z poradenství a certifikace ve firmách z portfolia zákazníků společnosti TÜV NORD.

Určeno:
Majitelům, generálním ředitelům a členům vrcholového vedení certifikovaných firem, zmocněncům vedení pro jakost, environment, BOZP a jejich spolupracovníkům.

Obsah:
  • Novela ISO 9001:2008 - změny v požadavcích na procesně a zákaznicky orientovaný systém managementu kvality
  • Systém managementu kvality – i nadále základ integrovaných systémů řízení
  • Návrh novely ISO 9004 – průvodce na cestě k podnikatelské úspěšnosti
  • Integrované systémy řízení ve firmách – současný stav a očekávaný další vývoj, zkušenosti z auditů
  • Diskuse, zodpovězení dotazů účastníků semináře
Časový průběh:
8,30– 9,00 Prezence
9,00–14,00 Odborný program
Během programu bude účastníkům podáno občerstvení (káva, čaj, minerálka, chlebíčky, zákusek), s přestávkou na oběd se neuvažuje.

Firma

Agentura Ámos Informace o firmě Všechny kurzy firmy
Tel. 469 638 467
(prosím zmiňte EduCity při kontaktování dodavatele)
E-mail amos.chrudim@iol.cz
Web http://www.agentura-amos.cz

  OBJEDNEJTE SI KURZ A SOUTĚŽTE 



 ŽÁDÁM O VÍCE INFORMACÍ O KURZU

- vyžádejte si bližší informace od pořadatele tohoto kurzu

 PŘEPOSLAT INFORMACE O KURZU


- upozorněte kolegu na tento kurz
 FORMÁTOVAT PRO TISK







registrace
DODAVATELE

Jste-li dodavatel v oblasti firemního či veřejného vzdělávání a chcete zveřejnit vaši nabídku na EduCity, registrujte se prosím zde.

VEŘEJNÉ KURZY
přístupné všem zájemcům
ŠKOLICÍ FIRMY
EduCity PŘEDSTAVUJE
O NÁS

 
JOBS NA EDUCITY


PARTNEŘI EduCity