Logo EduCity
Největší on-line nabídka vzdělávaní
Meetings.cz - konferenční prostory
Vyhledat na EduCity
Zvolte region
kapacita
Najdi
Najdi
 
 

PORADENSTVÍ
nabídka konzultací a poradenství
Finanční Firemní Personální IT
PORADENSKÉ FIRMY
KURZY NA MÍRU
na základě potřeb Vaší firmy
Manažerské kurzy Projektové řízení Počítačové a IT kurzy Jazykové kurzy Komunikační a prezentační dovednosti Obchodní dovednosti Personalistika a osobnostní rozvoj Marketingové kurzy Účetní a daňové kurzy Finanční kurzy Systémy řízení a ISO Technické kurzy Právo a legislativa Bezpečnostní kurzy Outdoor a indoor Sport a umění Ostatní kurzy Školení interních lektorů Překlady a tlumočení
vhodné prostory pro firemní akce

 Termín konání:

 Počet účastníků:
 Požadovaná lokalita:

Jméno:   
Heslo:   
  


knihovna EDUCITY

Jazyky pro zaměstnance můžete mít i zdarma
 

Znalost cizích jazyků je stále důležitější. Pro zaměstnavatele ale může být překážkou finanční náročnost jazykového vzdělávání zaměstnanců. Od 23. března nicméně mohou získat finanční prostředky na výuku zaměstnanců a náhrady jejich mzdových nákladů po dobu výuky až do výše 100 % celkových nákladů.

Projekt Ministerstva práce a sociálních věcí v rámci programů Evropského sociálního fondu s názvem Vzdělávejte se! umožňuje zaměstnavatelům získat finanční prostředky na realizaci vzdělávacích kurzů pro zaměstnance, kteří jsou ohroženi negativními důsledky organizačních změn podniku v důsledku krize. Žádat o ně mohou na úřadu práce podle místa výkonu práce, nikoli podle sídla zaměstnavatele. Vztahuje se na území celé ČR, s výjimkou hlavního města Prahy.

Žádost musí obsahovat relevantní důvody o zapojení zaměstnavatele do projektu, seznam zaměstnanců účastnících se odborného rozvoje, vzdělávací kurzy a vybrané vzdělávací instituce, které budou odborný rozvoj zajišťovat. Dále je třeba připojit kalkulaci nákladů na vzdělávání (jednotlivé kurzy).

Projekt bude probíhat ve dvou fázích, které na sebe plynule navážou. Přednostně budou čerpány prostředky z Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů (500 mil. Kč). Ve druhé fázi bude projekt realizován v Operačním programu Lidské zdroje a zaměstnanost (1 mld. Kč). Předpokládaná doba trvání je do 30. června 2011.

-kk-

Zdroj: Naše peníze

Naše peníze: ekonomické zpravodajství

Celý materiál je obsažen v kompletní verzi Online knihovny EduCity, do níž se můžete ZDARMA zaregistrovat ZDE.

VEŘEJNÉ KURZY
přístupné všem zájemcům
Manažerské kurzy Projektové řízení Počítačové a IT kurzy Komunikační a prezentační dovednosti Obchod a prodejní dovednosti Personalistika a osobnostní rozvoj Konference a veletrhy Marketingové kurzy Účetní a daňové kurzy Finanční kurzy Pomaturitní studium MBA a BBA programy Systémy řízení a ISO Rekvalifikace, Rekvalifikační kurzy Právo a legislativa Bezpečnostní kurzy Technické kurzy Školství, zdravotnictví a sociální oblast Sport, umění a ostatní kurzy Vysokoškolské studium Školení interních lektorů
ŠKOLICÍ FIRMY
EduCity PŘEDSTAVUJE
O NÁS
PARTNEŘI EduCity